KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4845448

nr 484 5448

Akvarell

1800-tal, Flickporträtt, höjd: 22

Utrop:

100 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 10 september 2007
kl 16:59:18